Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

RovesePRO - profesjonalny partner

Oddajemy w Wasze ręce serwis www RovesePRO, skierowany głównie do architektów, inwestorów oraz wykonawców.

Naszym celem jest pomoc profesjonalistom w doborze odpowiednich produktów, wykorzystywanych przy wykańczaniu obiektów publicznych oraz pomieszczeń w budynkach mieszkalnych. Oferta Grupy Rovese w tym zakresie obejmuje: płytki ceramiczne, ceramikę łazienkową, wanny, brodziki i kabiny prysznicowe, a także inne produkty komplementarne.

W serwisie rovesepro.com znajdziesz informacje na temat nowoczesnych technologii, z jakich korzystamy przy wytwarzaniu naszych produktów. Zamieściliśmy tu także nasze dotychczasowe realizacje - różnorodne obiekty (hotele, biurowce, centra handlowe, obiekty sportowe i mieszkalne), w których wykorzystano produkty oferowane przez firmę Rovese.

RovesePRO zaprasza do współpracy

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe do działu ds. inwestycji zamieściliśmy w zakładce "kontakt".