Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Porady

Wygląd miski WC a jej funkcjonalność


Czy zdarzyło Ci się spojrzeć na kompakt czy miskę z boku, rozważając jej zakup? Zrób to koniecznie i zwróć uwagę, czy rury odpływowe są zabudowane, a powierzchnia boczna miski gładka, dochodząca do ściany, czy też widzisz wyraźnie kształt odpływu i wiele załamań, co zdarza się w przypadku najtańszych produktów.

Z tyłu misek WC o niezabudowanych bokach gromadzi się kurz, a dostęp do załamań powierzchni jest utrudniony, przez co utrzymanie łazienki w czystości staje się bardziej pracochłonne.

Miski z zabudowanymi powierzchniami bocznymi znacząco podnoszą walory estetyczne łazienki; są przy tym dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości dzięki temu, że ich powierzchnie są gładkie i nie mają załamań.

Jeśli nie zdecydujesz się na wersję miski najbardziej zabudowaną, możesz też wybrać rozwiązanie pośrednie – miskę częściowo zabudowaną, ze znacząco zredukowaną liczbą załamań w obudowie.